می خواهمت زندگی

یادت باشد که چشمانت در این بیغوله چراغ راه من است...بخند برایم...بخند با چشمانت تا شعله ور شود چراغ راهم

Near, Far, Wherever you are, I believe that the heart does go on

 

نوشته شده در ۱۳۸٩/٢/٢٦ساعت ۱٠:٠٠ ‎ب.ظ توسط نظرات () |

 

صدای خوش آهنگ و نوای حزن آلودی به گوش میرسه. پنجره رو باز می کنم. پسری آکاردئون به دست در حال نواختن و خوندنه. چند تا آهنگی رو می خونه و نزدیک تر میشه. یه مقدار پول براش میندازم پایین. تشکر میکنه و همچنان می نوازه. آسمون یهو تغییر رنگ میده و در عرض چند ثانیه بارون شدیدی شروع میشه. حالا هم خیس میشه و هم می خونه و هم می نوازه...

پ.ن.1 : این شب ها با عطر یاسی که با بوی بارون و خاک به هم آمیخته شده، عشق رو میشه از مولکولهای هوا تنفس کرد وجذبش روی غشاهای درون سینه به سادگی حس کرد.

دلم میخواست فصل بهار رو با همه زیبایی هاش، با آفتاب لطیف روزهاش و بارون خوش عطر شبهاش با کسی که یک عمر عاشقانه ها و لحظه های نابم رو به خاطرش با کسی قسمت نکردم سپری کنم...

پ.ن.2 : بچه که بودم فکر میکردم چی میشد آدم میدونست همسر آینده اش کیه تا کودکی ِ اونو هم بتونه ببینه.

 

نوشته شده در ۱۳۸٩/٢/٢٢ساعت ٢:۱٤ ‎ب.ظ توسط نظرات () |

بالاخره پروپوزال ِ پایان نامه تصویب شد و من موندم و سااا.

فقط امیدوارم سال دیگه به خاطر کار تو سااا منو ریجکت نکنن.

آخه امکانات سااا برای انجام پروژه خیلی بهتره.

البته دو نفر بودن که تو سااا کار کردند و الانم کانادا هستند.

آمریکا و کانادا مرگ بر شما باد اگه به خاطر سااا به من گیر بدید و ریجکتم کنید.

پ.ن. : این سااا خیلی خطرناکه حسن. اسمشو نمی تونم بیارم.

نوشته شده در ۱۳۸٩/٢/۱٩ساعت ٥:٥٧ ‎ب.ظ توسط نظرات () |

سه معیار عدم اجازه ورود بانوان محترم به داخل نمایشگاه بین المللی کتاب تهران :

١. مانتوی کوتاه

٢. مانتوی تنگ

٣. آستین سه ربع!!!!

نوشته شده در ۱۳۸٩/٢/۱۸ساعت ٢:۱٢ ‎ب.ظ توسط نظرات () |

20 سال پیش یعنی سال 68 فیلم سینمایی "شب بیست و نهم" به کارگردانی حمید رخشانی ساخته شد. فیلمی که در ژانر وحشت و با توجه به زمان ساخت فیلم و البته در مقایسه با فیلم هایی که اخیرا تو این ژانر ساخته میشن به نظر من نمره 18 از بیست رو از مخاطب معمولی سینما می گیره. و اما اکنون بعد از گذشت 20 سال پیشرفت تکنولوژی و امکانات سینمایی بهرام بهرامیان فیلمی رو میسازه با عنوان " آل " که من وقتی از سینما بیرون میومدم این فکر از ذهنم گذشت که هرگز خودم رو به خاطر دو ساعتی که تو سینما به خاطر این فیلم هدر دادم نمی بخشم. امیدوارم خدا هم نبخشه. یه سوال هم از آقای بهرامیان دارم که واقعا شما خجالت نکشیدید وقتی این فیلم تو سینما پخش شد؟واقعا شما وجدان درد نمیگیرید وقتی شب ها می خوابید به خاطر ساخت یه همچین فاجعه ای؟ والله یک قسمت از سریال LOST یا امثال اون به کل فیلم شما می ارزه. از درگاه خداوند به خاطر ساخت این فیلم و تلف کردن وقت و پول مردم و مملکت طلب آمرزش کنید. امیدوارم بخشیده بشید.

نوشته شده در ۱۳۸٩/٢/۱٥ساعت ۱:٥۳ ‎ب.ظ توسط نظرات () |

میگن بعضی بچه ها وقتی از چیزی می ترسن چشماشونو می بندن تا اونو نبینن ، اونجوری خیال میکنن دیگه اون جسم ترسناک وجود نداره . کسایی هم که به یه ماده مخدر حالا از سیگار گرفته تا الی ماشاالله، وابسته یا گوش شیطون کر معتاد میشن ، یه همچین ماجرایی دارن. یعنی برای فرار از یه سری مشکلات خودشون رو به عالم نیستی یا به قول خودشون فضا می فرستن...و اما من که از خستگی زندگی روزمره تکراری چند ساله و درس و کار و.. به اینجام ( آره همونجا) میرسه و هدفون رو می ذارم توی گوشم و صدای موزیک رو تا ته ته زیاد می کنم. چرا؟ چون اسپیکر لپ تاپ جواب نمی ده.

پ.ن. : دوست داشتم گوش همه مردم این شهر رو با صدای آهنگ های "دوباره تو" و "بیداری" از آلبوم "فصل من" از هلن کَر می کردم. مرسی هلن جان که عاشقانه ترین آلبوم همه دوران رو ساختی که اگه هزار بار هم گوش بدی تکراری نمیشه، چون حسی بی نظیر توش داره، چون تک تک کلماتش حرفای دلِ یه زنِ. یه زن.

نوشته شده در ۱۳۸٩/٢/٦ساعت ٥:۱۱ ‎ب.ظ توسط نظرات () |

عزرائیل تو سال "همت مضاعف کار مضاعف" ترکونده و همین طور داره می تازونه :

محمود بنفشه خواه - کیومرث ملک مطیعی - حمیده خیرآبادی - جهان قشقایی - استاد عطاء جنکوک و ...

روحشان شاد و یادشان گرامی

نوشته شده در ۱۳۸٩/٢/٤ساعت ۱۱:٠٦ ‎ق.ظ توسط نظرات () |

آیت الله جنتی امام جمعه موقت تهران با دعوت مردم به توبه اظهار داشت: باید به جهاتی که به وقوع زلزله می‌انجامد توجه کرد. مرگ در انتظار همه ما است پس چرا ما از کارهای خود توبه نکنیم.
آیت‌الله جنتی با بیان اینکه دعا، صدقه و خیرات بلا را دفع می‌کند، ادامه داد: روایت است که صدقه بلاها را دفع می‌کند به همین دلیل توصیه می‌کنم که همه افراد صبح‌ها و شب‌ها صدقه دهند چرا که صدقهای که داده می‌شود بلاها را رفع می‌کند.

پ.ن. : موضوع این پست با اون پست مشابه فرق داشت ، نه؟!!

نوشته شده در ۱۳۸٩/٢/٤ساعت ۱٠:٤٦ ‎ق.ظ توسط نظرات () |