هدفون و هلن

میگن بعضی بچه ها وقتی از چیزی می ترسن چشماشونو می بندن تا اونو نبینن ، اونجوری خیال میکنن دیگه اون جسم ترسناک وجود نداره . کسایی هم که به یه ماده مخدر حالا از سیگار گرفته تا الی ماشاالله، وابسته یا گوش شیطون کر معتاد میشن ، یه همچین ماجرایی دارن. یعنی برای فرار از یه سری مشکلات خودشون رو به عالم نیستی یا به قول خودشون فضا می فرستن...و اما من که از خستگی زندگی روزمره تکراری چند ساله و درس و کار و.. به اینجام ( آره همونجا) میرسه و هدفون رو می ذارم توی گوشم و صدای موزیک رو تا ته ته زیاد می کنم. چرا؟ چون اسپیکر لپ تاپ جواب نمی ده.

پ.ن. : دوست داشتم گوش همه مردم این شهر رو با صدای آهنگ های "دوباره تو" و "بیداری" از آلبوم "فصل من" از هلن کَر می کردم. مرسی هلن جان که عاشقانه ترین آلبوم همه دوران رو ساختی که اگه هزار بار هم گوش بدی تکراری نمیشه، چون حسی بی نظیر توش داره، چون تک تک کلماتش حرفای دلِ یه زنِ. یه زن.

/ 10 نظر / 18 بازدید
خانم

موافقم! آهنگاش خیلی قشنگن[لبخند]

عسل بانوی خودمون

خدا رو شكر كه يكي متوجه ي يه حس زنانه شد . اتفاقا ديروز داشتم در باره ي فروغ فرخ زاد ميخوندم و حس به شدت زنانه اي كه توي شعراش بوده . حيف كه نموند تا مرزهاي بيشتري رو زير پا بذاره و نشون بده يك زن واقعي چي فكر ميكنه و چي ميخواد منم از هلو و زنگ صداش خوشم مياد . آْبوم جديدش هم كه معركه است . وقت كردي بيا ببين چي باعث زلزله ميشه .[قهقهه]

عسل بانوی خودمون

چقدر غلط املايي دارم وحيد جان خواهش ميكنم اصلاح كن . حساسيت دارم . ممنون .

میس گری

چه حس نزدیکی...... دارم به آهنگ هلن گوش می کنم.....عاشق آهنگای این آلبومشم

گیسو

سلام من داشتم وبلاگ خودمو با نظراتش مرور میکردم یاد گذشته ها افتادم. اون قدیمترا اسمتو دیدم. مشتاق شدم یه بار دیگه بیامو به وبلاگت سر بزنم. بچه ها چشماشونو میبندن بزرگتر ها گوشاشونو جالبه!

♥*•.♥*•.ღ☆ஜღ☆ஜ♥*•.ღ☆ஜ♥ ستاره ♥*•.♥*•.ღ☆ஜღ☆ஜ♥*•.ღ☆ஜ♥

ای شما! ای تمام عاشقان ِ هر کجا! از شما سوال میکنم: نام یک نفر غریبه را در شمار نامهایتان اضافه میکنید؟ یک نفر که تا کنون ردپای خویش را لحن مبهم صدای خویش را شاعر سرودههای خویش را نمیشناخت گرچه بارها و بارها نام این هزار نام را از زبان این و آن شنیده بود یک نفر که تا همین دو روز پیش منکر نیاز گنگ سنگ بود گریهی گیاه را نمیسرود آه را نمیسرود شعر شانههای بیپناه را حرمت نگاه بیگناه را و سکوت یک سلام در میان راه را نمیسرود نیمههای شب نبض ماه را نمیگرفت روزهای چهارشنبه ساعت چهار بارها شمارههای اشتباه را نمیگرفت ای شما! ای تمام نامهای هر کجا! زیر سایبان دستهای خویش جای کوچکی به این غریب بی پناه میدهید؟ این دل نجیب را این لجوج دیر باور عجیب را در میان خویش راه میدهید؟

بهارآذر

تو که مردی !!!! پس چرا این همه حسش میکنی ؟ هوووووم !

سعید

[گل] شاد باشی شاد شاد