آل و Lost

20 سال پیش یعنی سال 68 فیلم سینمایی "شب بیست و نهم" به کارگردانی حمید رخشانی ساخته شد. فیلمی که در ژانر وحشت و با توجه به زمان ساخت فیلم و البته در مقایسه با فیلم هایی که اخیرا تو این ژانر ساخته میشن به نظر من نمره 18 از بیست رو از مخاطب معمولی سینما می گیره. و اما اکنون بعد از گذشت 20 سال پیشرفت تکنولوژی و امکانات سینمایی بهرام بهرامیان فیلمی رو میسازه با عنوان " آل " که من وقتی از سینما بیرون میومدم این فکر از ذهنم گذشت که هرگز خودم رو به خاطر دو ساعتی که تو سینما به خاطر این فیلم هدر دادم نمی بخشم. امیدوارم خدا هم نبخشه. یه سوال هم از آقای بهرامیان دارم که واقعا شما خجالت نکشیدید وقتی این فیلم تو سینما پخش شد؟واقعا شما وجدان درد نمیگیرید وقتی شب ها می خوابید به خاطر ساخت یه همچین فاجعه ای؟ والله یک قسمت از سریال LOST یا امثال اون به کل فیلم شما می ارزه. از درگاه خداوند به خاطر ساخت این فیلم و تلف کردن وقت و پول مردم و مملکت طلب آمرزش کنید. امیدوارم بخشیده بشید.

/ 6 نظر / 15 بازدید
خانم

نمی دونم چرا کارگردانان عزیز این مرز و بوم اینقدر به ساخت فیلم های ترسناک علاقه دارن! در صورتی که هییییچ استعداد و فکر و امکاناتی هم براش ندارن! فقط هم هزینه ها دور ریخته می شه و پول و وقت و اعصاب مردم!!

گلسا

یاد فیلم پارک وی افتادم. وقتی از سینما اومدم بیرون دقیقا همین احساس رو داشتم. از دیدن کلیپ please don't leave me-Pink بیشتر لذت بردم تا این فیلم. ولی شما به جای ما از حس خوبی که سالن انتظار سینماهای ایران داره لذت ببرین و جای ما رو خالی کن. (فیلماش مهم نیست)

آسمون

من فیلم رو ندیدم ولی خوب شد حداقل اینجا خوندم و باعث شد نبینمش! اما سریال لاست خیلی قشنگه.

سعید

از فیلمی که تهیه کنندش علی معلم باشه ، چه انتظاری داری؟ میخواستی شاینینگ استنلی کوبریک تحویل بگیری؟[خنده]